HealthyPlan

PRAKTYCZNY PORADNIK ŻYWIENIOWY

Dziś pod lupę weźmiemy kolejny preparat na odchudzanie – Choco Lite. Podobnie jak w innych postach sprawdzimy skład Choco Lite, jego cenę, wpływ na organizm, opinie i czy występują w trakcie jego stosowania jakiekolwiek efekty uboczne.

Bardzo kontrowersyjną sprawą jest reklama jaką zastosowała firma promując swój produkt. Mianowicie bezprawnie wykorzystała wizerunek Martyny Wojciechowskiej oraz Karoliny Szostak. Co ciekawe żadna z tych pań nie wyraziła zgody na upublicznianie ich wizerunku oraz nie miała nic wspólnego z produktem. Poniżej załączam wpis na Instagramie z oficjalnego konta Martyny. Ale bez zbędnych ceregieli, przechodząc do rzeczy, przyjrzyjmy się kapsułkom Choco Lite.

vanefist neo opinie
vanefist neo opinie

Jak działa Choco Lite?

Z informacji, które możemy znaleźć na stronie producenta dowiadujemy się, że produkt pomaga nam w zmniejszaniu apetytu. Daje nam uczucie sytości przez co nie chce nam się jeść – nie jemy a przez to chudniemy. Według informacji na stronie producenta obiecane efekty otrzymujemy już po pierwszych dniach stosowania. Producent obiecuje nam, że w ciągu miesiąca zrzucimy 10 kilogramów bez diety i ćwiczeń. Twórcy dają nam również informację, że regularne picie koktajlów zwalcza cellulit, a nawet usuwa trądzik i wągry. Czy to jest w ogóle możliwe? W mojej opinii na pewno nie, ale nie odwracajmy się jednak od Choco Lite za szybko. Należy również pamiętać, że te wszystkie efekty nie zostały w żaden sposób naukowo potwierdzone. Ponadto opinie w internecie na temat Choco Lite wskazują na jedno – to zwykła ściema.

Z czego składa się czekoladowy koktajl?

Powyższy koktajl ma się składać wyłącznie z naturalnych składników takich jak:

1. kakao

2. gryka

3.otręby

4.spirulina

5.groszek

6. ryż

Myślę, że nie trzeba mieć wykształcenia dietetyka żeby stwierdzić, że powyższe składniki nie zapewnią nam takiego przełomu w odchudzaniu, jakie obiecują nam na stronie. Koktajl jest z pewnością smaczny i może stanowić pewne wsparcie w odchudzaniu, ale z całą pewnością nie spali nam, przypomnijmy, 10 kilogramów w ciągu miesiąca. Warto również zauważyć, że w składzie koktajlu mogą być zawarte alergeny. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecałbym konsultację z lekarzem lub specjalistą.

Jak stosować Choco Lite?

Aby sporządzić koktajl, musimy rozpuścić nasz produkt w mleku lub wodzie. Rozpuszczenie w wodzie jest zalecane dla osób z uczuleniem na laktozę, co akurat wydaje się dość praktycznym rozwiązaniem. Na stronie producenta niestety nie ma informacji, jak często musimy stosować jego produkt.

Gdzie kupić, jaka cena?

Cudownego proszku Choco Lite niestety nie znajdziemy ani w aptekach, ani w żadnych sklepach stacjonarnych. Dostępne są jedynie na stronie producenta. Proszę się nie sugerować napisem na stronie, żeby uważać na podróbki bo takich podróbek po prostu nie ma. Nikt inny nawet nie robi tych podróbek, wydaje mi się, że to też o czymś świadczy.

Jedno opakowanie Choco Lite waży 150 gramów. Koszt takiego jednego opakowania wynosi 129 zł.. W przypadku gdy pijemy taki koktajl 2 razy dziennie, koszt miesięcznego zaopatrzenia, wynosi 700 zł za 6 opakowań.

Podsumowanie

Wydaje mi się, że biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, należy wystrzegać się produktu Choco Lite. Cała dystrybucja jest mocno podejrzana, a pochodzenie składników jest nieznane. Dodatkowo opinie w internecie na temat Choco Lite nie są zbyt przychylne.

Czy istnieją preparaty które realnie pozwolą mi wygrać z nadwagą?

choco lite opinie

Które tabletki wybrać? Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnymi tabletkami, które spełnią Wasze oczekiwania, a ich efekty zostały potwierdzone badaniami, zdecydowanie polecam Wam Moring Slim Formula. Moring Slim Formula znalazła się na 1 miejscu w rankingu ,, Najlepsze tabletki na odchudzanie roku 2019”. Dodatkowo tabletki Moring Slim Formula są na rynku od ponad 4 lat w 14 krajach w Europie! W badaniach przeprowadzonych przez znaną firmę sondażową, aż 96% kuracji zakończyło się sukcesem!

Dlaczego warto wybrać tabletki Moring Slim Formula? Są dwie odpowiedzi na to pytanie. Po pierwsze, są po prostu skuteczne. W ciągu kilku miesięcy możemy schudnąć nawet 20 kg! Po drugie, jest to zdrowe i naturalne odchudzanie, które nie dość, że nie wpływa szkodliwie na nasze zdrowie to nawet wręcz przeciwnie. Są to naturalne i wyselekcjonowane liście moringa, poddane procesowi liofilizacji! Nie ma tu dodanych żadnych chemicznych specyfików. Dodatkowo produkt został przetestowany i przebadany przez naukowców w Massachusetts i uznany za przełom w odchudzaniu i dietetyce!

EFEKTY PO STOSOWANIU MORING SLIM FORMULA:

  • przyspiesza metabolizm o 50% i w efekcie daje szybkie efekty odchudzania
  • zmniejsza o 2/3 wchłanialność tłuszczów do organizmu,
  • poprawia jakość włosów oraz paznokci,
  • 47,5% wzmacnia układ odpornościowy,
  • przywraca poziom cholesterolu do normy,
  • eliminuje 97,8% cellulitu często towarzyszącego nadwadze,
  • eliminuje ból głowy, złe samopoczucie i kłopoty ze snem,
  • daje 3 razy więcej energii niż poranna kawa,
  • pozwala schudnąć nawet 7 kg w ciągu miesiąca!
  • olej z liści moringa pozwala nam skutecznie pozbyć się zmarszczek i upiększyć naszą skórę

Opinie tabletek Moring Slim Formula.

Oczywiście należy zachować trzeźwość umysłu i przed zakupem produktu, warto się zapoznać z jego opiniami w internecie. W sieci na szczęście jest bardzo duzo pozytywnych opini na temat produktu. Jednak często można się spotkać z antyreklamą konkurencyjncyh firm, na których stronach jest zawarta antyrecenzja produktu i odnośniki do innych tabletek. Poniżej możecie się zapoznać z przykładowymi i niezależymi opiniami na temat Moring Slim Formula.

choco lite opinie

Gdzie kupić Moring Slim Formula?

Liście moringa najlepiej zakupić w internecie na oficjalnej stronie dystrybutora liści moringa w Polsce. Dlaczego? Ponieważ wtedy mamy 100% pewność, że otrzymamy wyselekcjonowaną moringę które przyniosą nam obiecane efekty takie jak oczyszczenie organizmu, spadek wagi, poprawienie witalności etc. Wchłanialność produktu Moring Slim Formuła do organizmu to aż 98%, a więc nieporównywalnie jak w przypadku liści do parzenia herbatki. Oczywiście, apteka również sprzedaje liście moringa jednak zakup tych liści nie jest najlepszym pomysłem. Mogą one co prawda kusić zdecydowanie niższą ceną jednak koncerny farmaceutyczne, lubią obniżać zawartość produktu i robią przeróżne mieszanki. Polega to na tym aby jak najwięcej zarobić a przy okazji jak najmniej sprzedać. Jeżeli chcesz mieć 100% pewność, że to co będziesz przyjmował do swojego organizmu i osiągnąć obiecane efekty które przynosi moringa, zalecamy zakup Moringi w kapsułkach na oficjalnej stronie producenta. Kliknij w link!!!