HealthyPlan

PRAKTYCZNY PORADNIK ŻYWIENIOWY

Slimetrol jest mieszanką ekstratów roślinnych uzyskanych z cytrusów. Ta wieloskładnikowa receptura ma zapewnić nam spalenie tkanki tłuszczowej , zmniejszenie apetytu , podkręcenie metabolizmu ,  poprawę samopoczucia , zwiększoną energię i szczyci się tym , że po kuracji nie ma efektu jojo. Podobno pierwsze efekty można już zauważyć po tygodniu , producent jednak nie mówi nam jakie to są efekty. Czy jest to spadek kilogramów czy może coś innego. Sprawdźmy jakie Slimetrol ma opinie w internecie, jego właściwości, cenę oraz przeciwwskazania.

Według producenta dzięki produktowi można:

  • naturalnie wyszczuplić sylwetkę ,
  • zredukować liczbę kilogramów na wadze ,
  • pozbyć się szkodliwych toksyn z organizmu ,
  • spalić tłuszcz ,
  • zmniejszyć apetyt ,
  • podkręcić tempo przemian materii.
vanefist neo opinie

Slimetrol skład.

slimetrol opinie
vanefist neo opinie

Głównymi składnikami slimetrolu są :  sinetrol, ekstrakt z nasion guarany i zielonej herbaty. Sinetrol jest substancją wynalezioną przez francuskie przedsiębiorstwo farmaceutyczne oraz jest pochodzenia owocowego (mieszanka ekstraktów roślinnych). Środek ten poprawia ogólną odporność organizmu oraz pomaga osobom cierpiącym na niedrożność dróg oddechowych poprzez oczyszczenie ich ze śluzu. Na jego suplementację zazwyczaj decydują się osoby trenujące amatorsko lub o minimalnej aktywności fizycznej. Sinetrol ze względu na swoje właściwości zazwyczaj wchodzi w skład termogeników i wykazuje podobne działanie, jak inne wyciągi roślinne o działaniu termogenicznym. Ekstrakt z nasion guarany dostarcza do organizmu kofeiny, dlatego jest uznawany za energetyczny booster. Ma ona działanie pobudzające i psychostymulujące. Odradzam stosowanie slimetrolu ludziom wrażliwym lub uczulonym na kofeinę , ponieważ może to być niebezpieczne dla ich zdrowia. Ekstrakt z zielonej herbaty wspomaga nasze trawienie, wzmagając wydzielanie soków żołądkowych. Dodatkowo oczyszcza i odkwasza organizm i stanowi źródło energii. 

Slimetrol – stosowanie

Na stronie producenta oczywiście nie ma dawkowania produktu. Dopiero później dowiadujemy się , że przyjmujemy preparat 2 razy dziennie , jedną rano a druga wieczorem. Należy je połykać, popijając szklanką wody. Stosowanie powinno być regularne i nie powinno być przerw w przyjmowaniu kapsułek , bo wtedy producent nie odpowiada ze uzyskane efekty. W razie potrzeby można wznowić stosowanie produktu, pamiętając o regularnym przyjmowaniu. Podobno efekty można uzyskać już po pierwszym tygodniu stosowania. Z doświadczenia jednak możemy Wam powiedzieć, że jest to zwykła bzdura , bo tydzień to zdecydowanie za mało , żeby zrzucić jakieś kilogramy. 

slimetrol opinie

Przeciwwskazanie , skutki uboczne?

Ze strony producenta możemy się dowiedzieć , że produkt jest w 100% bezpieczny i pomógł milionom ludzi , nie dajmy się jednak na to nabrać , to jest zwykła ściema a Ci ludzie nie istnieją , a nawet jeśli istnieją to pewnie nigdy nie słyszeli o slimetrolu. Na tę chwilę nie zarejestrowano natenczas żadnych skutków ubocznych. Mimo wszystko zaleca się konsultację z lekarzem lub innym specjalistą. Różne rzeczy się kupuje w internecie , pytanie jednak czy są one w 100% bezpieczne dla naszego zdrowia. Slimetrol zawiera ekstrakt z guarany. Dlatego też osoby które mają problemy z tolerancją kofeiny w swoim organizmie myślę , że powinny wziąć to pod uwagę. Nie wszystko co jest określane jako zdrowe i naturalne ma pozytywny wpływ na nasz organizm

Cena kuracji Slimetrol.

Slimetrol to kolejny suplement diety który możemy zakupić bez recepty. Niestety jeśli myślicie , że uda Wam się go znaleźć w aptekach lub sklepach stacjonarnych to grubo się mylicie. Preparat jest dostępny jedynie w wersji internetowej na stronie producenta. W ofercie producent ma duże i małe opakowanie. Jedno starcza na pół miesiąca , drugie na cały miesiąc. Oczywiście oba opakowania są przecenione z niebotycznych kwot na bardziej przystępne. Nie dajcie się jednak nabrać na ten tandetny chwyt marketingowy. Ma on jedynie nas zachęcić do zakupu preparatu. Umówmy się , kto sprzedaje naturalny i skuteczny preparat wart prawie 400 złotych za 237? Oczywiście jest to cena za jedno duże opakowanie za 237?

Firmy które mają w posiadaniu coś takiego w życiu nie obniżyłyby swoich cen! Wchodząc na stronę producenta widząc ten marny chwyt , od razu poczułem , że coś jest z tym produktem nie tak , niemniej jest to moja subiektywna opinia. Nie mogę się wypowiadać , za każdego , bo niektórym ten produkt z tego co słyszałem pomógł w jakiś sposób , jednak na pewno nie tak jak to opisuje producent w swoich reklamach. Uważam , że w takich sprawach liczy się uczciwe podejście do klienta a nie obiecywanie mu gruszek na wierzbie.

Slimetrol- opinie internautów.

O produkcie Slimetrol możemy znaleźć przeróżne opinie. Dominują jednak negatywne wpisy osób które twierdzą , że preparat w ogóle im nie pomógł , że zostali oszukani i że wydali pieniądze w błoto. Jednak z przykrością muszę tu przypomnieć tym osobom , że niestety za głupotę się płaci. Jeśli się kupuje podejrzany produkt z internetu , na stronie producenta nie ma żadnego kontaktu , żadnego adresu , to niestety czego innego można się spodziewać prócz zwykłego szwindlu? Poniżej wstawiamy jakie Slimetrol ma opinie na jednym z forów internetowych.

Podsumowanie

Po ogólnym researchu oceniam produkt Slimetrol jako zwykłą ściemę i naciąganie ludzi. Na stronie producenta nie ma , żadnych danych kontaktowych do firmy , a niektóre składniki preparatu nie mają nic wspólnego ze spalaniem tkanki tłuszczowej. Uważam , że stosując Slimetrol na pewno nie uda nam się spalić tkanki tłuszczowej , jedyne co to może w jakimś stopniu zwiększymy swoją witalność i odkwasimy organizm. Jeśli natomiast macie ochotę spróbować czegoś co faktycznie działa i zostało potwierdzone przez naukowców kliknijcie tutaj.